Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Eğer sizlerde Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır? sorusuna yanıt arıyorsanız kısa vaktinizi ayırıp yıkama dünyası yazısını okuyunuz.

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Halı yıkama bilinenin aksine her zaman her türde halıda aynı değildir. Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır? sorusu bir çok kullanıcımız tarafından bizlere sorulmaktadır. Bizde bu konuda sizlere kısa bilgilendirici yazımızla yanıt vermeye çalışacağız. Yıkama dünyası yün halı dahil tüm halı ürünlerinde cinslerine göre ayrı özelliklerde yıkama programı ile hizmet vermektedir. Ayrıca halı üzerinden bulunan lekelerin türüde göre de yıkama tekniği ayrıca değişiklik göstermektedir.

Yan Halılarda Yıkama Öncesi Bilinemsi Gerekenler nelerdir?

Halı yıkama hizmetini ister bizden alın isteriz de başka bir yıkama fabrikasından alın yün halılar için kesinlikle iplik cinsi ve halı boyasının kimyasal olup olmadığını firmaya söylemeli yada firma buna dikkat etmelidir. Yün Halı yıkama yapılırken tekstil ürünlerinde özel yıkama şampuanları kullanılması gerekmektedir. Elde yıkama yamaktan kaçınılmalıdır. Halının kalitesinin ve özelliklerinin kaybolmaması için İstanbul halı yıkama temizlik şirketlerinden destek almanız gerekmektedir.

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Evde Yün Halı Temizliği ve Bakımı

Yün halınızı profesyonel temizlik şirketine yıkattık sonra toz birikintilerinin önüne geçmek için her gün elektrik süpürgesi ile süpürülmesi önerilmektedir. Islanmış yün halılarda kendi haline bırakma yapılmamalı ve hemen müdahale edilmelidir. Temiz bir bez yardımı ile halınıza kuvvet uygulayıp bastırmadan suyu emdiriniz. Şayet yeterli olmuyor ve halınızı silmeniz gerekiyorsa çok fazla ıslak uygulama yapmadan, sıcak su kullanımı yapmadan temizleyiniz. Bir diğer yapılan yanlış da yün halıları gün ışında kurutmaktır.

 

Profesyonel Yün Halı Yıkama Fabrikası

Eski veya yeni yün halınız için en verimli halı yıkama için bizlere ulaşın. Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır? yazımıda belirttiğimiz gibi özel makina ve yıkama deterjanları ile hassas ve titiz bir yıkama sağlıyoruz.

Biz Yün halı Yıkamasını Nasıl Yapıyoruz?

İstanbul yıkama dünyası tüm halı modelleri ve cinsleri için uzman bir yıkama işçiliği sunar. Firma bünyesinde bulunan en son teknolojik makinalar ile en iyi temizliği ve yıkamayı sunar. Tam otomatik toz alma makinaları bünyemizde bulunmakta olup yün halı yıkaması öncesi gerekli uygulama yapılır. Santrifüj Makinaları, Hav alma makinaları ve diğer gerekli tüm standartlara sahip özel makinalarımızla sizlere ev yüksek performanslı halı yıkama işçiliğini bizler sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçelerden Yün halı yıkama talebi almakta ve hizmet vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır? yazımızın alt kısmında yorum bölümü bulunmakta olup soru görüş ve önerilerinizi bizlere hemen yazabilirsiniz.

 

 

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Halı Yıkama Makinesi
Önceki yazı
Kartal Koltuk Yıkama