Bir çok alanda olduğu gibi halı koltuk temizlik ve ürün bakım sektöründe her gün değişim ve gelişim yaşamaktadır. Günümüzde sıkça duymuşsunuzdur yerinde yıkamayı. Bir çok şirket artık bünyesinde bulundurduğu makina ve cihazlar sayesinde ürünleri taşımadan yerinde yıkama hizmeti verebilmektedir. Bu yazımda detaylı bir şekilde Yerinde yıkama nedir? sorunuza cevap vermeye çalışacağız.

Yerinde Yıkama Nedir?

Evinizdeki yıkanmaya ihtiyaç duyan bir çok eşya, ürün olduğu gibi Koltuklarınız bu kategorinin en başında gelmektedir. İçinde bakteriyel mikropların kolay ürüyebileceği ortamlar olduğu için temizliğinin belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Yıkama işlemini herkes kendi yapamamakta veya yeterli zamanı bulamamaktadır. Bu nedenle firmalardan yıkama desteği almanız gerekmektedir. Firmalar ise koltuk yıkama işlemi genelde elindeki teknolojik cihazlar ve özel şampuanlar ile adresinizde, evinizde yıkama işlemi yapmaktadırlar. Eşyalarınız yerinden oynamadan uzman personel koltuklarınıza gerekli uygulamayı doğal yıkama şampuanları ile yapmaktadırlar.

Yeride yıkamanın ne gibi bir faydası vardır?

Yerinde koltuk yıkamanın birden çok faydası vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse önceliği kendi gözlerinizle koltuklarınıza uygulanan hizmeti görmenizdir. Bunun dışında koltuklarınız taşınmadığı için herhangi bir zarar görmesi, çizilmesi ve kırılması mümkün olmamaktadır. Ayrıca yerinde hizmette sizlerinde temizliğe müdahale etme şansınız vardır. Beğenmediğiniz bir durumda tekrar yıkama uygulaması isteyebilirsiniz.

Yerinde Yıkama

Bir çok kişi yanlış düşünce ile evinin makinalar la dolacağını zannedebilir ancak durum pek öyle değildir. Özel robot yıkama makinası kolay taşınır olup evinizde görüntü kirliliği yaratmaz. Ayrıca yine bir çok daire sahibi gürültü olacağı endişesi taşımaktadır. Yine buda doğru olmayıp robot yıkama makinaları minimum ses ile çalışmaktadır.

Yerinde Yıkama Fiyatları Nedir?

Fiyatlar genellikle koltuklarınızın ebatları ve adet sayısına göre belirlenmektedir. Firmamız yıkama dünyası şuan için en ekonomik koltuk yıkama fiyatları uygulamaktadır. Bir telefon açarak kaç adet ürün ve hangi cins ürünlede yıkama ve temizleme yaptırmak istediğinizi belirtin bir kaç dakika içinde sizlere en uygun fiyatı hemen verelim.

Nasıl Talepte Bulunabilirim?

Yerinde yıkama hizmeti için iletişim numaralaramızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İstanbul içinde tüm semtelerden vermiş olduğumuz yerinde yıkama hizmetimiz de tamamen işinin uzmanı, yetkinlik belgesine sahip personellerimiz hizmet verecektir. Tam hijyenik ilk günkü gibi temiz koltuklar için YERİNDE YIKAMA!