Bir çok analda olduğu gibi temizlik ve bakım sektörüde günden güne değişim ve gelişim yaşamaktadır. Günümüzde sıkça duymuşsunuzdur yerinde yıkamayı. Yerinde yıkama nedir? sorumuza cevap vermeye çalışacağız.

Evinizdeki yıkanmaya ihtiyaç duyan bir çok eşya, ürün olduğu gibi Koltuklarınız bu kategorinin en başında gelmektedir. İçinde bakteriyel mikropların kolay ürüyebileceği ortamlar olduğu için temizliğinin belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Yıkama işlemini herkes kendi yapamamakta veya yeterli zamanı bulamamaktadır. Bu nedenle firmalardan yıkama desteği almanız gerekmektedir. Firmalar ise koltuk yıkama işlemi genelde elindeki teknolojik cihazlar ve özel şampuanlar ile adresinizde, evinizde yıkama işlemi yapmaktadırlar. Eşyalarınız yerinden oynamadan uzman personel koltuklarınıza gerekli uygulamayı doğal yıkama şampuanları ile yapmaktadırlar.

Yeride yıkamanın ne gibi bir faydası vardır?

Yerinde koltuk yıkamanın birden çok faydası vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse önceliği kendi gözlerinizle koltuklarınıza uygulanan hizmeti görmenizdir. Bunun dışında koltuklarınız taşınmadığı için herhangi bir zarar görmesi, çizilmesi ve kırılması mümkün olmamaktadır. Ayrıca yerinde hizmette sizlerinde temizliğe müdahale etme şansınız vardır. Beğenmediğiniz bir durumda tekrar yıkama uygulaması isteyebilirsiniz.

Yerinde Yıkama Fiyatları Nedir?

Fiyatlar genellikle koltuklarınızın ebatları ve adet sayısına göre belirlenmektedir. Firmamız yıkama dünyası şuan için en ekonomik koltuk yıkama fiyatları uygulamaktadır.

Nasıl Talepte Bulunabilirim?

Yerinde yıkama hizmeti için iletişim numaralaramızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İstanbul içinde tüm semtelerden vermiş olduğumuz yerinde yıkama hizmetimiz de tamamen işinin uzmanı, yetkinlik belgesine sahip personellerimiz hizmet verecektir. Tam hijyenik ilk günkü gibi temiz koltuklar için YERİNDE YIKAMA!