Perde ev hanımları için evin en değerli aksesuarları olmakla beraber en çok ilgi gösterilen ürünüdür diyebiliriz. Store perde yıkama detaylarına geçmeden bu konuya kısa bir değinelim dedik! Stor perdeler ilk olarak işyerlerinde, ofislerde, bürolarda kullanılmaya başlanmışsa da artık evlerimizin özelliklede çocuk odası ve mutfak pencerelerimizin vazgeçilmez perdelerinden biri olmuştur. Değişik ebat ve renklerde çeşitleri vardır. Stor perdenin yapılışında daha doğrusu ana malzemelerinde sertleştirici madde apre vardır. Bunun sayesinde yerinde sert ve düzgün bir şekilde durabilmektedir. Ruloya sarılan stor perde apre sayesinde sağa sola yamulmadan sarılıp açılmaktadır.

Store Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkıma fiyatları açısından en uygun stor perde yıkama fiyatları yıkama dünyası güvencesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kurutma odasında temiz ve hijyenik koşullarda kuruyan stor perde ambalajlanarak yine ücretsız servislerimiz ve uzman personellerimizle alındığı yere takılarak kullanımınıza sunulmaktadır. Firmamız hizmet kalitesi kapsamında zebra perde yıkama hizmetini de vermektedir. Zebra perde yıkama işlemi de aynı stor perde yıkamada olduğu gibi yapılan işlemlerle yıkanmaktadır. Halı yıkama, Koltuk yıkama ve Stor perde yıkama da profesyonel hizmet Yıkama Dünyası ile sizlerle.

Stor perde nedir?

Bu konuda biraz bilgi sahibi olmak gerekir. Günlük hayatta evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız stor perdeler apreli kumaş, rulosu için alüminyum boru, boru tutucu, zincir mekanizması, duvar tutacı gibi parçaların birleşmesinden oluşun perde çeşididir.

Store Perde Yıkama

Evinizin ya da ofısınızın stor perdeleri kirlendiği veya yıkama zamanı geldiğinde size kusursuz hizmet sunan fırmamızla irtibata geçerek bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Adreslerinize gönderdiğimiz ücretsiz servis ve uzman ekiplerimiz, yıkanması gereken stor perdelerinizi yerlerinden dikkatli bir şekilde çıkartıp özel perde askı aparatlarının olduğu servis araçlarımızla birlikte firmamıza getirerek stor perde yıkama makinalarımızda özenli bir şekilde yıkanmakta, yıkama sonrası kurutma odalarında toza, ve kirlere karşı korumalı bir şekilde kurutulmaktadır.

Stor perde temizliği nasıl yapılır?

Stor perdeler diğer kumaş türü ya da tül perde tarzındaki perdelerden farklı olarak yıkama ya da temizlik aşamasında dikkat ve sabır gerektiren perdedir. İstanbul stor perde yıkama firmaları yeni yeni stor perde yıkama konusunda hizmet sunmaya başlamışlardır. Bizde yıkama dünyası olarak bu konuda kendimizi yetiştirip uzman ekiplerimiz sayesinde sizlere bu hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Uzman diyoruz çünkü stor perde yıkama uzmanlık isteyen bir hizmettir.

Stor perdeler yukarıda saydığımız aparatlar ve mekanizma sayesinde çalışma prensibine bağlı hareketli perdelerden oluşmaktadır. Bu aparatların veya mekanizmalarının yıkama sırasında zarar görmemesi için işin uzmanı tarafından yerinden sökülmesi ve takılması gerekmektedir. Aynı şekilde de yıkandıktan sonra yine yerine zararsız olacak bir şekilde montaj edilmesi gerekir.

.Çünkü bizim için en önemlisi müşteri memnuniyeti ve sağlıklı bir hizmet sunabilmektir.