Koltuk Yıkamanın Mevsimi Olur Mu?

Evlerimizde bayanlar genelde yaz ayına ve kış ayına girişlere göre kendilerine bir program belirlerler. Nasıl yaza girdiğimiz aylarda badana boya işleri başlarsa, bayanlarda mevsimine göre kendilerine hareket planı oluştururlar. Koltuk yıkamanın mevsimi olur mu? bu ev hanımlarına göre tabiki mümkündür ancak firmamız için bunun herhangi bir mevsimi bulunmamaktadır.

Koltuklarınızın kirlendiğini düşünüyorsanız o bizce en uygun zamandır. Hiç aralıksız vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetimizde yılın 365 günü faydalanabilirsiniz. Evlerde genelde geçiştirilen bu koltuk temizle işlemleri üstün cihazlar yardımı ve birinci sınıf kaliteli temizleme şampuanları için kolayca yapılmaktadır. Koltuklarınızın kumaş diplerine işlemiş olan tüm pislik ve bakteriler kolayca temizlenir. Sadece evlere, konutlara bu hizmeti vermiyor, ofisler, işyerleri, oteler, sinema salonları gibi koltuk yıkmasına ihtiyaç duyacak her sektöre bu hizmeti en kaliteli bir biçimde vermekteyiz. Bugüne kadar bir çok işletmeye verdiğimiz yıkama hizmetleri için kadrolarımızda yeterli sayıda personel bulunmaktadır. İşletmeler için ticari açıdan düşündüğümüzde mesai saatleri dışında yıkama talep edebilirler.

Koltuk yıkama işlemimiz adresinde gerçekleşip gerekli kurulama işlemini de firmamız personeli yapmaktadır. Bu nedenle kış ayında olsak dahi Koltuklarınızın ıslak kalması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yıkama

Halı Yıkama Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürüyor?
Önceki yazı
Boyalık Koltuk Yıkama