Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürüyor?

Yüzeysel kendi imkanlarınızla yaptığınız koltuk temizliği neredeyse koltuk adet başına 5-10 dakika aralığında sürmektedir. Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürüyor? sorunuz cevabı ise ortalama olarak belirtebilmekteyiz. Evde yaptığınız ve genelde sabun, arap sabunu veya deterjan ile yapıyor olduğunuz silme işleminde ayrıca ciddi oranda kol gücü sarfetmektesiniz. Firmamız ise yıkama, temizlik makinaları ile ve birinci sınıf yıkama şampuanları ile koltuk yıkama uygulaması her koltuk adedi için 30 dakika ile 50 dakika arasında sürmektedir. Bu süre koltuğunuzun maksimum derecede temizlenmesine ve yıkanmasına yetecek bir süredir.

Koltuk Yıkama Süresi

Koltuk yıkama süresinde belirtiğimiz dakikalar ayrıca koltuklarınızın minderli veya mindersiz oluşuna göre ufak farklılıklar gösterebilir. Yapılan yıkama işlemlerimizde koltuk kumaş cinsiniz ne olursa hiç bir şekilde zarar gelmez. Yine kullandığınız kumaş hassas bir tür ise bu gibi durumlarda buharlı koltuk yıkama dediğimiz model uygulanmaktadır.

Koltukların yıkanması için belirtmiş olduğumuz sürelere kurma işlemi dahil değildir. Koltuk kumaş niteliğine göre kuruma işlemleri 3 ila 10 saat aralığında olmaktadır. Tabiki hava şartları da bunda bir etkendir. yaz aylarında genelde daha çabuk kuruyan koltuk takımlarınız, kış aylarında ise daha uzun sürede ancak kuruyabilmektedir.

Kısa sürede Koltuk Yıkama

Dileyen müşterilerimiz yerinde tespit hizmetimizden de faydalanabilirler. Bu tespit hizmetinde koltuk modelleriniz, kumaş cinsi göz önüne alınarak daha sağlıklı bir bilgi yerinizde verilmektedir. Yıkama dünyasının işini en iyi yapan personelleri ile hiç bir ürününüzde renk solması ve çeşitli hatalar yaşanmaz. Tam temizlik ve hijyenik temizlik sağlayan uygulamalarımız bugüne kadar İstanbul ilçe ve semtlerinde bir çok evdeki, işyerindeki koltuklara uygulanmıştır. İstanbul koltuk yıkama ve Halı yıkama için kalitenin adresi Yıkama Dünyası

Müşterilerimiz bu sayfaya koltuk yıkama ile ilgili hangi kelimeleri kullanarak ulaştılar : Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürüyor?, koltuk yıkama süresi, koltuk yıkama ne kadar sürer, koltuk kaç dakikada yıkanır.

 

Koltuk Yıkama

Halı Yıkama Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Koltuk Kurulama Nedir?
Önceki yazı
Koltuk Yıkamanın Mevsimi Olur Mu?