Koltuk Temizleme

En hijyenik şartlarda ev eşyası temizliği yapan firmamız, kullanım sıklığı bakımından yoğun olarak koltuk ve çeşitleri için talep almaktadır. Koltuk temizleme işlemi model, kumaş cinsi, leke cinsine göre değişebilmektedir.

Koltuk Yıkama işlemi ile koltuk temizleme birbirinden farklı olmaktadır. Koltuk temizlemelerinde görünün lekeler kısa sürede temizlenmekte ve yıkama işlemi yapılmamaktadır. En ince ayrıntısına kadar temizlenen koltuklarınızın görüntüsüne siz bile şaşıracaksınız.  Yıkamaya göre daha pratik olan bu sistemde koltuğun kurulama süresi oldukça kısadır. Yıkamaya göre avantajı daha kısa süreli bir işlem olması ve çok kısa bir sürede koltuğun oturulur hale gelmesidir.

Neden Koltuk Temizleme

Koltuklarda kimi lekeler kısa süre içinde müdahale edilmezse kalıcı iz bırakabilmektedirler. Şayet koltuğunu yeni aldınız ve ciddi bir leke oluşu oldu ise hemen koltuk temizleme işlemi uygulanmalıdır.  Bu temizlik işlemlerimizin tümünde kimyasal maddeler ve sağlığa zararlı ürünler kullanmamaktayız. Tüm temizlik ürünlerimiz birinci sınıf temizlik malzemesi olup güvenle kulanılabilmektedir. Genelde çocukluk evlerde yoğun olarak görülen koltuk leke sorunları için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Koltuk temizleme uygulamamızı her bölgeye sağlayabilmekteyiz. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak hemen talepte bulunabilirsiniz.

Temizlik

Halı Yıkama Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Halı Yıkama Makinesi
Önceki yazı
Koltuk Kurulama Nedir?