Koltuk Kurulama Nedir?

İstanbul genelinde tüm semtlerin temizlik ihtiyacını karşılayan firmamız en çok  Koltuk yıkama işlerinde talep almaktadır. Yıkama işleminden sonra sıra kurulamaya gelmektedir. Koltuk Kurulama Nedir? sorumuza yanıt vermeye çalışacağız.

Genelde evlerimizde kendi başınıza yaptığınız uygulamalar bir nevi koltuk temizlemedir. Bayanların daha çok uğraş verdiği bu işte yıkamdan ziyade silme işlemi uygulanmaktadır. Nemli veya ıslak bir bej ve biraz deterjan yardımı ile koltuk yıkama yapıldığı düşünülmektedir. Ancak bu şekilde sadece kaba toz tabakası temizlenmiş olur ve görünmeyen alanalardaki pisliklere ulaşmak mümkün olmaz. Firmamız Yıkama dünyası profesyonelleri tarafından yapılan Koltuk yıkması işleminden sonra mutlaka koltukların kurutulmaya bırakılması önerilmektedir.

Kurulama işlemi yaz ayları için gaye kolaydır. Yıkama işlemi yapılan oda mutlaka 5-6 saat havalandırılmalı odada kimse bulunmamalıdır. Yıkama esnasında kimyasal ve zararlı hiç bir madde kullanmayan firmamız, yine de alerji sorunu yaşanabilecek varsayımı ile bunu önermektedir. Koltuk kurulama işleminde cihazlar yardımı ile kurulama yapılsada belirli bir saat odanın havalandırılması ile doğal olarak kuruma işlemi sonuçlanmış olur. Yine de koltuğunuz, kanepeniz kumaş cinsine göre temizlik sonunda uzmanımız tarafından kurulama için sizlere geniş bilgi verilecektir.

Koltuk Kurulama işlemi ile ilgili sorularınız ve görüşlerinizi bize aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak iletebilirsiniz.

Temizlik

Halı Yıkama Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Koltuk Temizleme
Önceki yazı
Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürüyor?